Website Loader

Firma / Działanie

Działanie

Maksymalizujemy efektywność dzięki metodzie 4p.

Metoda 4p

Proces tworzenia zawiera 4 etapy: poznanie, prezentacja, przebieg i powstanie. Na każdym pozostajemy w kontakcie z Klientem. Wspieramy i monitorujemy gotowe projekty. Stawiamy na skuteczność.

Etapy realizacji projektu

01. poznanie potrzeb poznanie potrzeb

W pierwszej kolejności analizujemy Państwa potrzeby i oczekiwania.

Prosimy o przesłanie do nas maila z wypełnionym formularzem – „Brief”.
Na tej podstawie ocenimy, jakie prace są potrzebne z naszej strony.

02. prezentacja oferty prezentacja oferty

W drugiej kolejności prezentujemy Państwu nasze pomysły i koncepcje.

Na podstawie informacji z Etapu I przygotujemy strategię działania. Nasza wizja uwzględni Państwa indywidualne potrzeby. Dodatkowo przedstawimy harmonogram prac oraz wycenę.

03. przebieg prac przebieg prac

Następnie kompleksowo realizujemy projekt.

Na tym etapie wykonujemy wszystkie prace związane z kreacją artystyczną, edycją tekstów, programowaniem i in. W zależności od charakteru zlecenia korzystamy z wiedzy specjalistów z zakresu: PR, marketingu, psychologii, komunikacji społecznej, językoznawców, grafiki, fotografi i programowania.

04. wdrożenie projektu powstanie projektu

Finalnie oddajemy gotowy produkt spełniający wszystkie Państwa wymogi.

Nasze działania nie ograniczają się do przekazania skończonej realizacji, ale mogą także obejmować: opiekę nad serwisem www, wykonanie dodatkowych prac graficznych na użytek bieżący czy realizację nowych zleceń w ramach danej marki.

Dlaczego warto

Do tej pory zaufało nam kilkadziesiąt firm, instytucji i ponad 200 osób prywatnych. Większość jest z nami od lat. Klienci chwalą nas za bardzo wysoki poziomu usług, konkurencyjne ceny i sympatyczną atmosferę współpracy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie wkładając w jego realizację cały nasz potencjał. Dzięki temu zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i jednoosobowe firmy mogą skuteczniej docierać do swoich odbiorców i pozyskiwać ich do współpracy.

Dlaczego warto