Website Loader

Cyfrowa Agencja
Interaktywna

Informacje o nas

Firma - Informacje
Dziś nie wystarczy już tylko być obecnym, ale trzeba zaistnieć w określony sposób

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą pasjonatów grafiki komputerowej, programowania i sztuk wizualnych.

Łączy nas dążenie do nieustannego przekraczania technologicznych oraz artystycznych granic design’u. W pracy stawiamy na nowe technologie, interdyscyplinarność oraz najwyższy poziom wykonawstwa. Dzięki temu, że nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, nie uznajemy takich zwrotów, jak „to niemożliwe”, „nie uda się”, „brakuje nam pomysłów”. Do tej pory z powodzeniem zrealizowaliśmy wszystkie, nawet te najbardziej nietypowe oczekiwania naszych Klientów. Poza działalnością komercyjną realizujemy również projekty non profit, cieszące się dużym zainteresowaniem w regionie i na terenie kraju. Działamy od 2006 roku.

Jak pracujemy

Naszą domeną jest szybkość i skuteczność w działaniu połączone z najwyższą jakością realizacji.

Dzięki stałej współpracy ze specjalistami PR, marketingu, psychologii i komunikacji społecznej tworzymy kompleksowe rozwiązania z zakresu kreowania wizerunku marki. Pracę rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb Klienta. Następnie tworzymy wyrazisty, spójny i zapadający w pamięć obraz produktu, firmy lub osoby. Ostatnim krokiem jest umacnianie i monitorowanie pozycji marki w Internecie. Obok kreacji wizerunku zupełnie nowych marek, zajmujemy się także unowocześnianiem i odświeżaniem tych, które są już obecne na rynku.

Jeśli szukacie Państwo zaufanych fachowców, którzy pomogą Wam umocnić swoją pozycję na rynku, to bardzo dobrze trafiliście!

Dlaczego warto

Do tej pory zaufało nam kilkadziesiąt firm, instytucji i ponad 200 osób prywatnych. Większość jest z nami od lat. Klienci chwalą nas za bardzo wysoki poziomu usług, konkurencyjne ceny i sympatyczną atmosferę współpracy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie wkładając w jego realizację cały nasz potencjał. Dzięki temu zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i jednoosobowe firmy mogą skuteczniej docierać do swoich odbiorców i pozyskiwać ich do współpracy.

Dlaczego warto